O firmie

Glazmet to uznana marka na rynku. Ciągły nacisk na inwestycje zapewnia najwyższą jakość naszych produktów. Produkujemy dla klienta i to Ty drogi kliencie jesteś dla nas najważniejszy.Obsługujemy głównie hurtownie i sklepy budowlane z materiałami wykończeniowymi.
Nasz asortyment to głównie listwy do glazury, profile do terakoty, listwy progowe i przypodłogowe oraz kątowniki schodowe.
Dlaczego my? Dlaczego z nami?

Bo znamy Państwa potrzeby jesteśmy na nie otwarci, a co najważniejsze staramy się im sprostać!Nasi handlowcy raz w tygodniu dbają o odpowiednie zatowarowanie jak i optymalną ekspozycję naszych produktów dzięki cotygodniowym wizytom w punktach handlowych za które są odpowiedzialni. Daje to nam możliwość poznania potrzeb Waszych jak i klientów detalicznych.
Towar dostarczamy własnym transportem lub spedycją. Zapewniamy ciągłą dostępność towaru.
Polityka jakości to najistotniejsza kwestia produkcji. Tylko jej najwyższy poziom daje pewność satysfakcji naszych klientów, a dzięki temu wzrostu sprzedaży i rozwoju firmy. Dzięki własnej produkcji jesteśmy otwarci na potrzeby rynku.
Cena to dziś jeden z najistotniejszych atrybutów sprzedaży. Mamy tego świadomość i zapewniamy najniższe ceny w tej klasie produktów.
Dołącz do nas, a zrobimy wszystko by zwiększyć Twoją sprzedaż.
Zawsze możesz zrezygnować, ale tylko wtedy gdy spróbujesz. Reszta należy do Ciebie - Drogi Kliencie